Klasická regeneračná masáž

 

Pozostáva zo systematického hladenia, hnietenia a aplikovania tlaku na mäkké tkanivo celého tela. Jej cieľom je vyvolať stav hĺbkového uvoľnenia tela a celkovej relaxácie

 Klasická masáž je vynikajúca pre športovcov a ľudí po ťažkej fyzickej záťaži, ale aj pre tých ktorí majú pohybu naopak málo. Napríklad pri sedavom zamestnaní, alebo nejakom zdravotnom postihnutí, ktoré znemožňuje pohyb.

Klasická masáž patrí medzi základné masáže, pôsobí preventívne, ale aj liečebne .Používa sa odpradávna, stáročiami je overená a preto by sme jej význam nemali podceňovať ani dnes.
Je to súbor masérskych hmatov na tele klienta za účelom uvoľnenia. Trením sa dosiahne zrýchlené vyprázdňovanie povrchových žíl. V masírovanom tkanive sa podporí prekrvenie, čo spôsobí lepšiu výživu tkanív. Klasická masáž udržuje svaly v dobrej kondícii, uvoľňuje chrbticu a z kĺbov pomáha odvádzať usadené soli

Počas masáže dochádza nielen k uvoľneniu masírovaného svalstva a odstráneniu jeho ochabnutosti, stuhnutosti, bolesti, ale aj k celkovej telesnej i duševnej relaxácii klienta.

Klasické masáže môžu byť vykonávané na celom tele, alebo len na problematických častiach, ktorými sú najmä krk a chrbát.

Účinky:

  • Zlepšuje prekrvenie pokožky a svalov
  • Pomáha zlepšiť srdečnú činnosť a dýchanie
  • Zvyšuje celkovú pružnosť a hybnosť svalov a kĺbov
  • Výrazne zrýchľuje liečbu zranení a chorôb
  • Zlepšuje trávenie

Cena:    40 minút  18,- eur

              60 minút  25,- eur

              90 minút  32,- eur

 

Dalšie typy masáží a cvičení

Pre kompletnú ponuku služieb Aróma štúdia v Žiline navštívte prosím túto stránku.