Masáž lávovými kameňmi

 

Je masáž robená  plochými hladkými kameňmi, ktoré sú vyhrievané. Masírujú sa určité oblasti tela, alebo sa kladú na určité miesta . Teplom sa uvoľňujú svaly a upokojuje sa nervový systém.

 Masáž horúcimi lávovými kameňmi je jednou z najlepších terapií na celkovú regeneráciu a relaxáciu organizmu. Lávové kamene majú mimoriadne silné energetické vibrácie, ktoré spolu s teplom dokážu odstrániť bloky dôležitých bodov a rozprúdia energiu v tele. Majú schopnosť absorbovať, udržiavať a postupne uvoľňovať teplo. Prenášajú a odovzdávajú tepelnú energiu, ktoré pozitívne pôsobí nielen na pokožku, podkožie a svalové vlákna, ale spôsobuje aj výrazné prekrvenie ciev, zlepšuje cirkuláciu a okysličenie krvi, zrýchľuje metabolizmus tkanív a detoxikáciu tela. Pozitívne vplýva na lymfatický systém, relaxáciu svalstva  spojenú s ústupom bolesti. Táto masáž pôsobí antistresovo.

Sila lávových kameňov vznikala už v sopke odkiaľ bola horúca hmota vyvrhnutá a následne ochladená, čím sa v kameni uzavreli liečivé energetické vibrácie. Lávové kamene sú hladké. Nahrievajú sa v špeciálnej nádobe, niektoré sa len prikladajú na určité body na tele, ostatnými sa masíruje celé telo.

Účinky:

–  Uvoľnenie svalstva

–  Zlepšenie metabolizmu

–  Detoxikácia organizmu

–  Upokojenie nervového systému

–  Prehrieva problematické svalové partie

Cena: 60 minút 25,-eur

Dalšie typy masáží a cvičení

Pre kompletnú ponuku služieb Aróma štúdia v Žiline navštívte prosím túto stránku.