Pojem Metamorfóza znamená premena. Vzťahuje sa k životným vzorcom ktoré majú byť premenené. Húsenica sa zmení v nádherného motýľa, v človeku sa rozvinú dosiaľ skryté schopnosti. Preto je symbolom metamorfózy motýľ.

Metóda uvoľňuje energetické bloky ktoré vznikli v prenatálnom období a majú vplyv na súčasný život človeka

Pri aplikácii prebúdza v ľuďoch samoliečebný proces, ktorý sa aktivuje jemnými dotykmi na chodidlách dlaniach a hlave – akoby motýlích krídel na reflexných zónach.   Aktivuje  zmeny v tých najhlbších vrstvách človeka,  Dochádza k znovuobnoveniu jeho plného potenciálu . Mení sa celková kvalita jeho života.

Aplikáciou tejto techniky sa uvoľňuje životná energia zablokovaná stresom a traumami.  Človek postupne mení svoje postoje, reakcie a životné vzorce. Dostáva sa do vnútorného súladu   a k svojmu plnému potenciálu zdravia, vitality, prirodzenému uplatneniu svojich talentov.

Dá sa aplikovať  každému  – dospelým aj deťom.   Je úspešná pri hyperaktivite, pri poruchách sebaovládania, agresivite, autizme, pre zdravotne postihnutých aj pre tehotné mamičky a zdravý vývoj ich dieťaťa. .

Nemá vedľajšie účinky

Cena:  60 min.  20,-eur