Ak sa chystáte na masáž prvý krát, možno Vás zaujíma ako sa na ňu pripraviť a čo môžete očakávať. Je normálne cítiť sa nervózne pred masážou, najmä ak idete prvý krát.

Ničoho sa nemusíte obávať.

Je dôležité prísť včas aspoň 5 minút pred stanoveným termínom.

Keďže pracujem len na objednávky, snažím sa každého zobrať včas takže nebudete čakať.

V prípade že ste chorý, máte teplotu, užívate antibiotiká, alebo máte nejakú infekciu na pokožke, je vhodné masáž odložiť a zrušiť. Nemali by ste s nej žiadny pôžitok a reakcia tela môže byť rôzna a môže Váš stav ešte zhoršiť.

V deň masáže je vhodné dodržiavať pitný režim a konzumovať menej jedla a hlavne ľahšieho.

Pred masážou Vám položím niekoľko otázok ohľadne zdravotného stavu. Je to preto že masáž ovplyvňuje mnohé systémy v tele a je potrebné vedieť  aké lieky užívate, krvný tlak, operácie…

 V miestnosti sa nachádza priestor pre odloženie si Vášho oblečenia a osobných vecí, ktorý je oddelený paravánom. V Aroma štúdiu mám pre každého čisté plachty a uteráky. Keď je chladnejšie počasie poskytujem aj vyhrievaciu podložku, aby ste sa cítili príjemne.

Používam 100 %-né prírodné oleje s pridaním voňavých esenciálnych olejčekov podľa druhu terapie.

Je tiež potrebné vybrať si správny tlak masáže podľa citlivosti vašej pokožky, aby ste mali čo najlepší pôžitok

Po skončení masáže si môžete ešte chvíľku zrelaxovať pri bylinkovom čaji alebo vode.

Po skončení masáže je dôležité piť . Masáž môže dehydrovať. Voda, alebo čaj po masáži pomáha tekutiny doplniť, a tiež pomáha vyplavovať toxíny z tela. Tým môže zabrániť  bolesti svalov na ďalší deň.

Po masáži je dôležité aby ste relaxovali, nezaťažovali organizmus ťažkou prácou alebo extrémnymi športami a nezabudli dýchať.

Masáž vám uvoľní napätie v boľavých svaloch a pomôže Vám cítiť sa uvoľnene a sviežo